Need help for PH-NET sim lock and latest firmware (not beta version) for my HA5420 5G modem

Hi, I have a problem with my modem, it’s worked earlier but now it wants me to unlock the mccmnc ph-net sim lock! Don’t know what to do…the modems model HA5420 5G, and I need a clean latest firmware version to re-install and unlock the sim ph-net lock! The current firmware version is:
RG500LEUACR04A03M8G_OCPU_BL_BETA20230427_20.200.20.200

Even when I disable the mcc-mnc section; Again, my sim cards (which work fine in other devices) are locked in this modem and not working. That means it is not allowed. In the meantime, I noticed that my firmware is of beta type.

1 Like

Hi @Al1

Please contact the local FAE to release the version and SDK, or your purchaser. I am unable to release the version and SDK here. If you are using an open solution, you will need the version and SDK

Thanks

1 Like

سلام حالت خوبه ، راهی براش پیدا کردی ؟

1 Like

Hi everyone,
I have a HA5420 modem. I accidentally selected the SIM lock option in the modem settings, and now the modem is locked. Even after a factory reset, the modem is still locked. It seems like this is a bug in the firmware version of this device.
Can anyone tell me where I can download the firmware for this modem? I couldn’t find it anywhere!
Thanks in advance for your help!

Is your problem solved with this modem?

I have the same problem as you

1 Like

سلام منم همین مشکل دارم کسی پیدا کرده چیزی مگi میشه یه مودم انقدر شخمی باشه

i have the same problem please help

شخمی برای یه دقیقه سه… راه حل پیدا کردین اینجا بگید … :expressionless::expressionless::expressionless:

من که چیزی پیدا نکردم الکی مودم رفت تو پاچمون

هیچ جای دنیا فکر نکنم تعمیر کنند

بحث تعمیر نیست ، فریمور این مودم فقط گیر بیاریم دوباره آپلود کنیم اون سیم لاک حذف میشه ، فقط فریمور این لعنتی آنقدر بی نام و نشون هست گیر نمیاد !!!

نمیشه فریمور چیزی زد روش ؟یا بدم یکی بنویسه؟

خوب باید فریمور خودش باشه دستگاه بخونه اش ! برنامه نویس باشه چرا میشه … این لامصب خودش یه آپدیت بده نسخه رو عوض کنه حل میشه موضوع شرکت سازنده زیادی بی نام و نشون هست واقعا …

باید فعلا صبر کرد چیزی پیدا کرم اینجا میگم شما هم چیزی پیدا کردی بگو ممنون

1 Like

وقتی من IMEI دستگاه چک کردم
به یک اسم رسیدم
Farafan

این شرکت ظاهراً وارد کننده یا سفارش دهنده ha5420
باید باشه و قاعدتاً باید بدونه چطوری میشه سیم لاک غیرفعال کرد

https://www.farafan.ir/

سلام من یک چیز جدید یافتم این مدل با مدل dwr-2000m دی لینک یکی هست یعنی خود اونه

بله، به شرکت منتاژ کنندش تماس گرفتم، مسئله حل شد… شرکت فرافَن
https://www.farafan.ir/products/ict/

علت اینکه اینجا پاسخگو نیستن اینه که کوئکتل با شرکتهای مادر و مونتاژی قرارداد می‌بنده و پاسخگوی کاربر نهایی نیست، چند ماه
پیش شرکت وارد کننده مودم رو بررسی کرد…

۰۲۱۴۱۲۹۷۰۰۰ شمارهٔ تماس
باید بگید مسئله چیه، بعد وصل می‌کنن به بخش مربوطه

این مودم اصلش برای همراه اوله با کیت متفاوت (مدیاتک) ولی در بازار آزاد هم با کیت کوئکتل فروخته می‌شه…
اول آنلاین بررسی می‌کنن، اگر البته بشه، بعد اگر راهی پیدا نکنن می‌گن ببرید به نشانی
تهران-میدان آرژانتین-خیابان الوند-بن بست برمک - پلاک ۸
البته الآن اسم برندشون رو نکتون گذاشتن.
Necton

عزیز الان مودم شما رو آنلاک کردن ؟ درست شد ؟

دروغه من 5 بار تماس گرفتم هی میگن کاری از دست ما بر نمیاد

نخیر، به چه علتی دقیقاً در خاطرم نیست ولی نمی‌توانستن که به اصطلاح آنلاک رو بصورت آنلاین انجام بدن یه مدتیم وقت برد، چیزی که به من گفته بودن، این بود که سریال مودم یک تفاوتهایی داشته با چیزی که خودشون داشتن… یعنی مثلاً کیت مال کوئکتل، ولی سخت افزارهای دیگه‌ای بجز اونچیزی که شرکت سفارش داشته روش بوده مثلا شما تو بازار هم کیت با پردازنده‌ی ایکس ۵۵ رو می‌بینید و هم تی ۷۵۰ مدیاتک، خب دوتا شرکت جدا از هم… خلاصه که مشخصه که بیش از یک سفارش دهنده داشته.
منظورم وارد کننده است…
نهایت من مودم رو رد کردم رفت، بنحوی با کلی زحمت و تحمل مسائل مختلف که خدا عالمه؛ ولی یادم هست که تا اونموقع، هنوز برند خاصی انتخاب نکرده بودن

البته ناامید نشید، باز شاید اگر از همان شماره پیگیری کنید، پاسخ منطقی‌ای بدهند، ولی ماجرای من چون جزو اولین موارد بوده، شاید تنها مورد اولی که باهاش برخورد داشتن، و ۵ ماه پیش تقریبا بوده، خب تفاوتهایی داشته، بخصوص که هنوز همراه اول این مودم رو برای فروش ارائه نداده بود و اصلا تو بازار مودمهای داخلی نبود
یک چیز دیگه‌ رو هم می‌گم شاید بکار شما بیاد، اونم اینکه مارک روی مودم شما احتمالا یک ۵جی رنگی زرد و سبز یا آبی هست، خب این برندِ همراه اوله نه فرافن، اینم در نظر داشته باشید.